Ürün Açıklaması :

Yelken bayrak diğer adıyla olta bayrak, reklam ve farkındalık yaratmak için hedef kitleye istenilen mesajın verilmesini amaçlayan veya herhangi bir firmayı tanıtmak için kullanılan portatif bir bayrak türüdür.2000’li yılların başında ülkemizde kullanılmaya başlandı,uygun fiyatı ve kullanım rahatlığından dolayı kısa sürede oldukça popüler bir reklam ürünü haline geldi.

Yelken Bayrak Ölçüleri :

75X250cm(3m direk ile birlikte kullanılır)
75x300cm(4m direk ile birlikte kullanılır)
100x400cm(5m direk ile birlikte kullanılır)

Kullanım Alanları :

Yelken bayrak, şık görüntüsü ve kullanım rahatlığından dolayı, işyerlerinin önünde, özel organizasyonlarda, açılışlar, konserler ve yürüyüşler gibi oldukça zengin bir kullanım alanına sahiptir. Yelken bayrak duba ve direkle birlikte takım olarak verilir ve kurulumu da oldukça basittir. Yelken bayrak özel alaşılmış direği sayesinde 360 derece dönebilmektedir.

Türk Bayrağı, her alanda ve her yerde kullanılabilir.

Yelken Bayrak İmalatı Nasıl Yapılır?

Yelken bayrak imalatında öncellikle belirlenen özel ölçüler üzerine tasarım yapılır. Tasarım yapıldıktan sonra 120gr raşel kumaş üzerine dijital tekstil baskı tekniği kullanılarak baskı işlemi tamamlanır. Basım aşamasından sonra baskının daha canlı olması, bayrağa verilen renklerin belirginleşmesi ve hava koşullarından etkilenmemesi için 200C -230C derece arasında fikse makinelerinde ısıdan geçirir.

Özel fikse işlemi gören yelken bayrak, dış hava koşullarından olabildiğince az etkilenir, olası bir solma ya da renk akması gibi bir durumun önceden önüne geçilir ve mümkün olduğunca geciktirilir. Ardından kullanılacağı direğe göre yelken bayrağın kesimi ve dikimi yapılır.

Sipariş Vermek İçin Tıklayın!
BİZE ULAŞIN