Ürün Açıklaması :

Kurumsal Bayrak imalatı firmamızın başlıca ürün kalemlerinden birisidir. Firmaların ihtiyaçları doğrultusunda markalarını en iyi şekilde temsil edecek ürünleri birinci kalite malzemeye uyguluyoruz. İnşaat ve şantiye sahalarındaki gönderler ile firma üretim tesisi ve ofislerinin içindeki bir çok bölümde kurumsal bayrak kullanılabiliyor. Fuarlarda, tanıtım ve lansmanlarda markanızın en iyi şekilde sunulması için önemli bir rol oynuyor. Bilsan Bayarak da bu süreçte logonuzu en iyi hammaddeye basarak sizin için kurumsal ihtiyacınızı karşılıyor.

Kurumsal Bayrak Çeşitleri :

İnşaat, Fabrika, Şantiye, İş Sahası ve Üretimhaneler için;
> Gönder Bayrağı

Ofis, Fabrika, Satış Ofisi ve Fuarlar için;
> Masa Bayrağı
> Kırlangıç Bayrak
> Şirket Bayrağı
> Makam Bayrağı

İnşaat üzeri için;
> Reklam Bayrağı (Yapımı süren inşaatınızın üzerine reklam ve kampanya tasarımınızı yaparak sabilirsiniz.)

Kullanım Alanları :

Kurumsal Bayraklar, iş yeri niteliği taşıyan veya bir markanın temsil edildiği tüm her yerde kullanılabilir. Markanız için önemli bir görsel tanıtım amacı olacaktır. Ayrıca markanızın akılda kalıcılığı konusunda da size oldukça yarar sağlayacaktır. Masaüstü bayraklarınızı toplantı odalarınızdaki toplantı masalarınızda kullanabilirsiniz. Ortaklık yaptığınız şirketler ile kendi logonuzu 2’li veya 3’lü olacak şekilde dizayn edebilirsiniz.

Kırlangıç bayraklar ile ofisinizde logonuzu duvara şık bir şekilde yerleştirebilirsiniz. Ayrıca fuar alanlarında, belirli bölümlerde kullanabilirsiniz.

Şirketinizin yönetim odalarında, makam bayrağı kullanabilirsiniz. Bir tarafta Türk Bayrağı, diğer tarafta şirket logonuzun yer aldığı makam bayrakları ile odanıza kurumsal bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Kurumsal Bayrak İmalatı Nasıl Yapılır?
Sipariş Vermek İçin Tıklayın!
BİZE ULAŞIN