Ürün Açıklaması :

Damla bayrak direk, duba ve bayrak olmak üzere üç parçadan oluşmaktadır. Kolay kurulumu, az alan kaplaması ve dikkat çekici olması ile birden fazla kullanım amacına hizmet etmektedir.

Damla Bayrak Ölçüleri :

75×250 cm (3m direk ile birlikte kullanılır)
75×300 cm (4m direk ile birlikte kullanılır)
100×400 cm (5m direk ile birlikte kullanılır)

Kullanım Alanları :

Damla bayrak daha çok plajlarda, işletme önlerinde ve fuar etkinliklerinde kullanılan bir bayrak türüdür. Bilsan bayrak olarak ürettiğimiz Damla bayrak çok az yer kaplaması sayesinde estetik görüntüsü ile dikkat çekmektedir.

Damla Bayrak İmalatı Nasıl Yapılır?

Beylikdüzü Bayrak olarak her ihtiyaca en uygun çozümlerle yanıt vermekteyiz. İstenilen Damla Bayrak ve siparişlerizlerinizin uzman Grafikerlerimiz tarafından tasarımları yapılır, ve müşterilerimizin onayına sunulur. Onay alındıktan sonra İstanbul Bayrakçılık olarak, yüksek kalite ve özverili çalışmamız ile dijital baskı kullanılarak baskıya alınır. Sonrasında renklerin ve baskının daha canlı gözükmesi için fikse (ısı makinesi) den geçirilir. Sıcak kesim yöntemi ile kenarlarnının ipliklenmesi önlenir. Son olarak bayrakçılık ve bayrak üretiminin son aşaması olan kenarlarına fitil dikilerek paketlenir ve kuruluma hazır hale getirilir.

Sipariş Vermek İçin Tıklayın!
BİZE ULAŞIN