Bayrak imalatı zor ve emek isteyen bir iştir,bunun için her işte olduğu gibi,işi bilmek yaratıcı olmak ve sektör ile ilgili tecrübeli olmak gerekmektedir.Bayrak ve flama imalatı yaparken satış temsilcilerinden grafikerlere baskı operatöründen kesimcilere ve dikişçilere kadar bütün çalışanların koordineli olarak çalışması gerekmektedir. Bunların haricinde tabi ki de dikkat ve beceride gerekmektedir.

Bayrak ve flama imalatı yaparken kaliteli ürün(kumaş, boya,ip,biye vb.) kullanılmadan yukarıda saydığımız özellikler bir anlam ifade etmez.İşte bu yüzden Bilsan bayrak olarak mutlaka kumaş ve boyamızı imalat öncesinde test ederiz.

Logolu bayrak ve flama imalatında öncellikle belirlenen özel ölçüler üzerine tasarım yapılır.Tasarım yapıldıktan sonra 1.sınıf raşel,saten ve alpaka kumaşları üzerine dijital tekstil veya fabrikasyon baskı teknikleri kullanılarak baskı işlemi tamamlanır. Basım aşamasından sonra baskının daha canlı olması, bayrağa verilen renklerin belirginleşmesi ve hava koşullarından etkilenmemesi için 200C -230C derece arasında fikse makinelerinde ısıdan geçirir.

Özel fikse işlemi gören bayraklar, dış hava koşullarından olabildiğince az etkilenir, olası bir solma ya da renk akması gibi bir durumun önceden önüne geçilir ve mümkün olduğunca geciktirilir. Ardından kullanılacağı mekana ve direğe göre kesimi ve dikimi yapılır.

Büyük ebat Türk bayrağı imalatında ise ay ve yıldız kısmı güçlendirilerek aplike dikim yapılarak büyük Türk bayrağı imalatı yapılır.

BİLSAN BAYRAK bünyesinde her türlü bayrak ve flama imalatı ve toptan,prekande bayrak ve flama satışı yapılmaktadır.

Ürünlerimiz İçin Tıklayın!
ÜRÜNLER
Sipariş Vermek İçin Tıklayın!
BİZE ULAŞIN