Tokat ilimiz Karadeniz ile İç Anadolu Bölgesi’nin orta noktasında bulunan büyük miktarda göç veren bir şehirdir. Bilsan Bayrak olarak da ülkemizdeki her şehre olduğu gibi Tokat’a da bayrak üretimi ve gönderimi yapmaktayız. Ülke içerisindeki yaygın kargo ve posta ağı ile yaklaşık 1-2 günde her bölgeye ulaştırdığımız özel üretim bayraklarımızı Tokat’a da göndermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Özel günler için kişiye özel baskılar, spor müsabakaları için sopalı bayraklar, mitingler için poster ve flamalar, parti bayrakları üretiyoruz.

İl merkezi ve bir çok ilçesinin parti başkanlıklarına siyasi parti üretimi olarak gönderdiğimiz bayraklarımızı anında ve hızlı bir şekilde teslim ediyoruz. Tokat bayrak konusunda ihtiyaç duyduğu tüm ürünlere firmamızdan kolaylıkla ulaşabiliyor. Tokat şehrinin bayrakçısı olmaktan gurur duyuyoruz. Gelişen teknolojiler ile ürettiğimiz tüm bayraklarda en kaliteli boya ve kumaşı kullanıyoruz. Tüm ürünlerimizin kenar dikişlerine kadar en ince bayrak üretimi hassasiyetini gösteriyoruz. Başlıca üretim tekniklerinin yanında kendi geliştirdiğimiz bayrak imalatı tekniklerini de ekliyoruz.

Bu sayede Tokat bayrak imalatı denince akla ilk olarak biz geliyoruz. Şehrin tüm bayrak ihtiyacını karşılamanın yanı sıra bayrak malzemelerini de toptan ve perakende olarak temin ediyoruz. Hızla büyüyen ekonomisi ile şehrin ekonomik yapısına değer katıyoruz. Tokat’ın bayrakçısı olabilmek için başta ülkemizin diğer şehirlerinde ve Tokat da var gücümüzle çalışıyoruz. Tokat halkının da bayrak ihtiyaçlarında bizimle iletişime geçmesini temenni ve istek buyuruyoruz.

Ürünlerimiz İçin Tıklayın!
ÜRÜNLER
Sipariş Vermek İçin Tıklayın!
BİZE ULAŞIN