Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin gelişmiş şehirlerinden Şanlıurfa aynı zamanda “Peygamberler Şehri” olarak da biliniyor. Yüksek nüfusu, gelişmiş kültürü, gelişmiş ticaret hacmi ve turizmi ile bölgenin önemli şehirlerinden bir tanesi. Bir çok tarihi kalıntı ve eserin yanı sıra gezilebilecek yerleri ile otellerin de çok olduğu tam bir kültür mirası. Tüm bunların yanı sıra fuar ve etkinlikleri ile de ülkemizin tanınmasına katkı sağlayan bir şehir. Şanlıurfa’nın şehir altyapısını kısaca açıklayabiliriz.

Spor alanında Şanlıurfaspor ile birlikte iyi bir taraftar grubu olan Şanlıurfa’da futbol takımı bayrakları, takım bayrakları, sopalı bayraklar gibi bir çok bayrağın üretimini yapıyoruz.

Kültürel anlamda bir çok panel ve sempozyumlara ev sahipliği yapan bölge turizm alanında çok gelişmiş bir konuma sahip. Tüm kültürel etkinlikler için Kırlangıç Bayrak, Yelken Bayrak, Dubalı Bayrak, Damla Bayrak gibi bir çok bayrak çeşidini üretebiliyoruz.

Ticaret olarak gelişmiş bir ticaret altyapısı olan şehirde firmalar için Masa Bayrakları, Gönder Bayrakları, Ülke Bayrakları, Türk Bayrağı, Kurumsal Bayraklar gibi bir çok marka bilinirliğini artıracak bayraklar üretiyoruz.

Tarım anlamında da çok önemli tarım arazilerine sahip şehirde TİGEM’in en büyük tarım arazileri ve ceylan çiftlikleri bulunmaktadır.

Ayrıca şahsi ihtiyaçlarınız için takım bayrakları, kişiye özel bayraklar, aile portleri, posterler, lider posterleri gibi bir çok bayrağa da sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Sipariş vermek istediğiniz tüm bayraklar hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bize ulaşın. İhtiyacınız olan tüm bayrakları size hemen üretip teslimatını sağlayacağız.

Ürünlerimiz İçin Tıklayın!
ÜRÜNLER
Sipariş Vermek İçin Tıklayın!
BİZE ULAŞIN