Türkiye bir çok büyük şehir ve bir çok kültürel şehri ile dünya üzerinde kozmopolit çeşitliliğe sahip bir ülke. Bu çeşitliliğin en önemli ve güzel örneklerinden birisi de Samsun ili. Büyükşehirler arasında yer alan Samsun aynı zaman da 19 Mayıs meşalesinin yandığı şehir konumunda. Bağımsızlığın önemli örnek şehirlerinden. Gelişmiş sanayisi, liman yolları, endüstrisi ile ülke ekonomisine değer katan bir şehir aynı zamanda. Bir çok kurumsal şirketin yanı sıra önemli liman işletmeleri de bu şehirde bulunuyor. Bir çok kurumsal firmanın ihtiyaç ve gereklikleri açısından markalarını en iyi temsil edecekleri ürünlerin bir tanesi de bayrak oluyor bu durumda.

Bilsan Bayrak Samsun ilinde ihtiyaç duyulan tüm bayrak çeşitlerini üretmenin mutluluğunu yaşıyor. Markanızın en iyi şekilde temsil edilebilmesi, şirket merkezinin girişinde bulunan gönder bayrakları ve ofisinizdeki masa bayrakları ile mümkün oluyor. Tam da bu nokta da Samsun bayrak imalatçısı olarak Bilsan Bayrak üretimini sizler için gerçekleştiriyor. Bayrak ürünleri konusunda aklınıza gelebilecek bir çok ürünü sizin için üretiyor. Devlet kurumları için ürettiğimiz masa bayrakları, gönder bayraklarının yanı sıra siyasi partiler için de miting bayrakları ve flamalar üretiyoruz. Şehir merkezi başta olmak üzere, Çarşamba, Ladik ve 19 Mayıs gibi ilçeler için parti teşkilatları için bayraklar üretiyoruz. Bayrak imalatını tüm Samsun halkının hizmetine sunarken, onların ihtiyacı olan bayrakları adreslerine de diledikleri bayrakları gönderebiliyoruz. Türkiye’nin bir çok bölgesinde bulunan kurumsal müşterilerimiz gibi Samsunda da bir çok müşteri ile çalışıyoruz.

Tüm kurumsal ve bireysel müşterilerin bayrak imalatı konusunda isteklerini yerine getiriyor, Bilsan Bayrak adına Samsun ve diğer tüm illerde bayrak üretimi yapıyoruz. Türk Bayrağı üretimi, sahil bayrakları, flamalar ve kurumsal bayrak üretimi konularda üretim yapıyoruz.

Türkiye’nin en büyük TÜRK BAYRAĞI’na sahip Samsun ili için daha büyüklerini layık görüyoruz. Siz de ihtiyacınız olan tüm ebatlarda ve büyüklükte bayrakları bizden temin edebilirsiniz. Gerekli bilgi ve teknik detaylar için bizimle iletişime geçin.

Ürünlerimiz İçin Tıklayın!
ÜRÜNLER
Sipariş Vermek İçin Tıklayın!
BİZE ULAŞIN