CHP’nin 38.Olağan Kurultayın’da ikinci tur oylamasında yeni genel başkanı Özgür Özel oldu. Yıllardan beri beraber çalıştığımız Cumhuriyet Halk Partisi için bayrak imalatı, parti bayrağı imalatı, miting alanları için miting bayrakları, miting aracına özel bayrak gibi ürünleri Cumhuriyet Halk Partisi adına özenle ve dikkatle her siparişleri için büyük emek sarfettik.

CHP’nin yeni genel başkanı Özgür Özel için Özgür Özel Posteri ürünü firmamız adına güçlü ekibimiz ve son teknoloji makinelerimiz ile özenle üretilmektedir. Genellikle posterler büyük ebatlarda üretildiği için üretimi ve işleyiş süreci bir hayli zahmet ve dikkat gerektirir. Öncelikle Özgür Özel Posteri için dijital mekanda yüksek çözünürlüklü ve hatasız bir fotoğraf elde edilir. Özgür Özel Posterin her türlü hava koşulu ve iklim koşuluna karşı korunaklı olması adına posterlerin üstüne ve altına ek olarak kulp dikilerek her türlü kullanılacağı alana uygun olması için çalışılır.

Özgür Özel’in her zaman CHP bünyesinde önemli bir rolü olmuştur. 2011’den bu yana CHP bünyesinde görev alan Özgür Özel 5 Kasım 2023 tarihinde ikinci oylamada 812 oyla CHP’nin yeni genel kurul başkanı olmuştur. Bizde yıllar boyu süren tecrübe, güçlü ekip ve son teknoloji bayrak üretim makineleri kullanmamız sayesinde bayrak üreticiliği sektöründe liderliğimizi sürdürmekteyiz. CHP için CHP bayrağı, Özgür Özel posteri, CHP posteri gibi ürünleri yıllardır Bilsan Bayrak politikası altında bizden istenilen siparişleri özenle üretmekten gurur duyuyoruz.

Ürünlerimiz İçin Tıklayın!
ÜRÜNLER
Sipariş Vermek İçin Tıklayın!
BİZE ULAŞIN