1996 yılında il olan Osmaniye daha önceleri Adana’ya bağlı bir ilçe idi. Akdeniz Bölgesi’ne ait bir il olan Osmaniye firmamızın bayrak üretimi yaptığı başka bir şehirdir. 81 ilin tamamının üretim ve bayrak ihtiyacını karşılayarak Osmaniye ilimiz için gerekli olan tüm bayrak ürünlerini üretmekte ve teslimatını tamamlıyoruz. Kendi bünyemizde bulunan makinelerimiz ve üretim hattı ile Osmaniye ilimizin bayrak ihtiyacını da karşılıyoruz. Türkiye’nin her bölgesinde her iline bayraklarımız gidiyor, her bölgesinin her ilinin gönderlerini, firmalarını, sahillerini, fuarlarını bayraklarımız süslüyor.

Osmaniye ilimizin de bayrak ihtiyacı duyması durumunda onlara sipariş verdiği tüm bayrakları iletiyoruz. Başlıca ürünlerimizin yanı sıra kendi ihtiyacı olan ürünleri de üretiyoruz. Çünkü biz ürünlerimizi tedarik ederek değil üreterek halkımıza sunuyoruz. Tüm üretimi kendi hattımızda kendi makinelerimiz ile yapıyoruz. Durum böyle olunca da ihtiyacınız olan tüm ürünleri üretmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Siz yeter ki isteyin biz elimizden geldiğince üretmek için çalışıyoruz. Siz yeter ki isteyin biz baskı makinelerimiz ile ihtiyacınız olan her şeyi üretebiliyoruz. Siz yeter ki isteyin biz sizin tasarımlarınızı kumaşa basmaya hazırız.

Çünkü biz en kaliteli hammaddeyi en teknolojiler makineler ile Osmaniye halkı için harmanlayarak üretiyoruz. Siz değerli Osmaniye halkımız da bayrak ihtiyaçlarınız ile ilgili merak ettiğiniz ve istediğiniz tüm siparişlerinizi müşteri danışmanlarımız aracılığıyla bize iletebilirsiniz. Siz yeter ki isteyin biz üretim kapasitemiz ile sizin için üretmeye hazırız. Parti bayrağından, gönder bayrağına… Futbol takımı bayrağından, flamaya… Seçim bayrağında, miting bayrağına… Gönder bayrağından, makam bayrağına…. Masa bayrağından, kurum-kuruluş bayraklarına kadar her şeyi üretiyoruz….

Ürünlerimiz İçin Tıklayın!
ÜRÜNLER
Sipariş Vermek İçin Tıklayın!
BİZE ULAŞIN