Karadeniz Bölgesi’nin güzide şehirlerinden birisidir Ordu. Fındık ve yayla tarımcılığının yanı sıra ticaret ve turizm şehri, aynı zamanda. Firma ve üretim kapasiteleri ile ülke ekonomisine de değer katan şehirlerden bir tanesi. Bu güzide şehir için üretim yapmaktan, bayrak imalatı yapmaktan gurur duyuyoruz. Ordu bayrak üretimi konusunda kendi işinde yılların tecrübesine sahip ekibimiz ile bayrak ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Bayrak konusunda aklınıza gelebilecek tüm bayrak çeşitlerini üretiyoruz. Şirketlerin kullanabileceği gönder bayraklarının yanı sıra şirket bayrağı, masa bayrağı gibi çeşitli bayrakları da üretiyoruz. Üretimimize her geçen gün yeni ürünler ekliyoruz. Kaliteli üretim teknolojimizi geliştirmek için çaba gösteriyoruz. Ordu’daki müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için onlara ihtiyaç duydukları tüm bayrak çeşitlerini üretmeye çalışıyoruz. Bayrak imalatı ile ilgili Ordu’nun isteğine uygun Orduspor gibi spor kulüpleri için de bayrak üretiyoruz. Spor müsabaka bayraklarının yanı sıra Ordu ili sınırlarındaki partiler için parti bayrakları üretiyoruz. Yine Ordu’daki esnafımız ve kurum-kuruluşlar için masa bayrağı ve gönder bayrağı üretimi yapıyoruz.

Şenlikler ve etkinlikler için flama, sopalı bayrak veya etkinlik bayrakları üretiyoruz. Ayrıca yelken bayrak çeşitleri sunuyoruz. Sahiller ve deniz kenarları için dubalı bayrak ve yelken bayrağı çeşitlerini Ordu bayrak üretimi adı altında halkın beğenisine sunuyoruz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda özel tasarımlar ve baskılar yapabiliyor, dilerseniz de ürün gamımızdan direkt stoktan istediğiniz bayrağın size teslimatını yapıyoruz. Türk bayrakları ve Atatürk posterleri arasından beğendiğiniz modeli hemen stoğumuzdan adresiniz ileterek hızlı teslimat sağlıyoruz.

Ürünlerimiz İçin Tıklayın!
ÜRÜNLER
Sipariş Vermek İçin Tıklayın!
BİZE ULAŞIN