MHP Miting Bayrağı, şehrin meydanlarında, mitinglerde, organizasyonlarda, herhangi bir açılış konuşmasında, stadyumlarda ve büyük faaliyet alanlarında en çok kullanılan bayrak çeşitlerinden biridir. MHP Miting Bayrağı için öncelik olarak miting bayrağının üzerine MHP logosu, veya tasarım şablonlarından seçilen bir tasarım hazırlanır. Tasarımın renklerinin doğru olması açısından birden fazla deneme yapılır ve hatasız olması açısından MHP Miting Bayrağının üretiminin ilk aşaması hazır hale gelmiş olur. MHP Miting Bayrağı genellikle sopa yardımı ile sopalı bayrak olarak da kullanılabilir. İki direk arası veya standlar yardımı ile ipe dizili olarak da bayrak ve poster olmak üzere de bir çok farklı ürün olarak da kullanılabilmektedir.

Bu tarz miting ve organizasyonların bayrak kullanımı açısından miting bayrağının önemli bir rolü bulunmaktadır. MHP Miting Bayrağı ile birlikte yanında Türk Bayrağı da çoğu zaman kullanılır.

MHP Miting Bayrağı’nın üretimi uzun süren ve zor bir üretim süreci olabilir. Fakat Bilsan Bayrak olarak MHP Miting Bayrağı’nın ön aşaması olan tasarımı, denemeler ve hatasız MHP Miting Bayrağı oluşturulduktan sonra üretim sürecine tamamen başlanır. Deneyimli ekibimiz ve son teknoloji üretim makinelerimiz sayesinde MHP Miting Bayrağının tüm standartlığı sağlanarak zamanında teslim edilir.

Ürünlerimiz İçin Tıklayın!
ÜRÜNLER
Sipariş Vermek İçin Tıklayın!
BİZE ULAŞIN