Kültür ve medeniyet şehri Mardin…
Güneydoğu Anadolu Bölge’nin eşsiz güzelliğe sahip tarihi bir kültüre sahip taş evlerin olduğu gidenin bir daha gitmek isteyeceği bir şehir Mardin. Dicle Nehri ile kıyı Midyat denince akla gelen miras bir şehir.

Tarım ve hayvancılığın yanı sıra ticaret konusunda turizmden geçinen bir şehir. Bir çok otel ve turizm alanı olan şehir yemek konusunda da gelişmiş bir şehir. Her sektör gibi bizim sektörümüz de Mardin için olmazsa olmaz bir konumda. Mardin için kırlangıç bayraklar kültür miraslarının giriş ve çıkışlarında, müzelerin kapılarında eşsizce yer alıyor. Ayrıca yelken bayraklar ile bir çok turizm oteli girişini belirgin hale getiriyor. Mardin bayrak ürettiğimiz şehirlerden önemlilerinden bir tanesi.

Turizm anlamında gelişmiş olması bir çok alanın özel baskılı bayraklar ile donatılmasına ve tarihi alanın kime ait olduğunun belirlenmesine yardımcı oluyor. Bayrak imalatı konusunda Mardin halkının ihtiyaçlarını karşılamaktan gurur duyuyoruz. Bu şehre dubalı bayrak, masa bayrağı, kırlangıç bayrak, gönder bayrakları, şirket bayrakları, sempozyum bayrakları, tanıtım bayrakları üretmekten kıvanç duyuyoruz.

Ürünlerimiz İçin Tıklayın!
ÜRÜNLER
Sipariş Vermek İçin Tıklayın!
BİZE ULAŞIN