Malatya…
Doğu Anadolu Bölgesi’nin tarım ve iş şehri Malatya son yıllarda yaptığı yukarı doğru ivme ile ekonomik olarak çok gelişti. Bu halkın gelir kalemlerine de doğrudan etki yaptı. Bir çok var olmayan sektör şehrin gelişmesi ile kendine yeni bir yön buldu. Firmamız da bu fırsatları ve halkın isteklerini göz önünde bulundurarak bu Doğu Anadolu’daki tüm şehirlere bayrak tedariği ve bayrak üretimi yapmaya karar verdi. Bilsan Bayrak olarak Malatya şehrindeki halkımız için bayrak üretiminin yanı sıra bir çok farklı bayrak çeşidini de sunmaya gayret gösteriyoruz.

Başta kurumsal bayraklar olmak üzere Yeni Malatya Spor Kulübü için de bayrak üreten firmamız. Takım bayrakları Malatyaspor bayrağı, spor müsabaka bayrakları, sopalı bayraklar üretiyor. Tüm bu üretimlerini yaparken başta yüksek kalitede hammadde ve yüksek kalitede makine techizatı kullanıyor. Sizlere sunduğumuz tüm bayrak imalatı ürünlerinde Malatya bayrakçısı olabilmek için çalışıyoruz.

Malatya halkının ve kurumsal firmalarının ihtiyaç duyduğu logolu bayraklar, kurumsal bayraklar, gönder bayrakları, direk bayrakları, şirket bayrakları gibi markanızı ileriye taşıyacak bayrak çeşitlerini üretiyoruz. İstediğiniz her ebatta Türk Bayrağı için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kendinize özel baskılı bayrakları da ilgili kumaşlara basarak Malatya bayrak üretimi yapıyoruz.

Ürünlerimiz İçin Tıklayın!
ÜRÜNLER
Sipariş Vermek İçin Tıklayın!
BİZE ULAŞIN