Marmara Bölgesi’nin Trakya Bölümü’nde kalan Kırklareli ülkemizin sınır şehirlerinden bir tanesi. Longoz ormanları ile ülkemizin akciğerlerinden birisi konumunda. İstanbul’a yakınlığı ve Avrupa’ya yakınlığı ile bilinen bölge bayrak üretiminde başlıca hizmet alanlarımızdan bir tanesi konumunda. İstanbul’a olan yakınlığı lojistik kolaylık sebebiyle üretim tesisimizden bir çok bayrak modeli üretilerek bu bölgeye sevk ediliyor. Trakya çalıştığımız alanlar arasında en yoğun çalıştığımız bölgelerden bir tanesi.

İstanbul 3. bölge başta olmak üzere bölgenin tüm illeri için bayrak üretimi yapıyoruz. Kırklareli bayrak imalatı konusunda ihtiyaç duyabileceği tüm desteği sağlıyoruz. Kamu kurum/kuruluşları, STK’lar, özel kurum/kuruluşlar başta olmak üzere bir çok şirket ve kurumsal yapıya bayrak üretiyoruz. Kırklareli bayrakçısı olarak Trakya’nın önemli bayrak imalatı hacmini elimizde bulunduruyoruz. Bilsan Bayrak’ın önemli bir üretici olduğu bir şehir olan Kırklareli’nde de bölge insanı dilediği her konuda bizimle iletişime geçebilir.

Sipariş vermek istediği tüm ürünleri bize ileterek istediği ürünü adetli olarak adresine sevkiyat yapmamızı talep edebilir. Sipariş vererek ihtiyacınız olan tüm bayrak çeşitlerini bize iletin.

Sahiller için dubalı bayrak, yelken bayrak ve damla bayrak,
Kamu kuruluşları için makam bayrağı, masa bayrağı, kırlangıç bayrak, afiş ve pankart
Spor müsabakaları için sopalı bayrak, afiş ve flama gibi bir çok ürünü bizden tedarik edebilirisiniz.

Ürünlerimiz İçin Tıklayın!
ÜRÜNLER
Sipariş Vermek İçin Tıklayın!
BİZE ULAŞIN