Gaziantep halk adıyla Antep şehrimiz Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer almaktadır. Gaziantep şehrimiz Türkiye’nin en kalabalık altıncı şehridir. Türkiye’nin en önemli şehirlerinden biridir. Gelişmiş kültürel ve sanatsal faaliyetleri, endüstri ve sanayi alanında gelişen firmaları ve tarım ve hayvancılıkta kazandığı ivme ile hızla büyümektedir. Yerli ve yabancı bir çok turist için ise gastronomik ziyaret noktalarından biridir. Bölgede bulunan bir çok firma Bilsan Bayrak olarak bizim ürünlerimizi kullanmaktadır. Şehirde bir çok Türk bayrağı ve sempozyum bayrağı bizim tarafımızdan üretilmiştir.

Gaziantep iklim açısından Akdeniz iklimi ve karasal iklim arasında kalmıştır. Gaziantep’in ekonomisi temel taşları tarım, sanayi ve ticarete dayanmaktadır. Güney Doğu Anadolu projesi tamamlandıktan sonra Gaziantep’te tarımın daha fazla artması bekleniyor.

Gaziantep denilince akıllara mutfağı gelmektedir. Gazintep’in üç yüze yakın yemek çeşidi vardır. Türkiye’mizin lezzet şehridir. Hal böyle olunca bu kadar gelişmiş bir şehrin bayrak ihtiyacını karşılamak da bize düşmektedir. Gaziantep’in yöresel festivalleri ve kutlamalarında bulunmaktan mutluluk duymaktayız. Gaziantep bayrakçı’sı olarak ürünlerimizi en kaliteden ödün vermeden teknoloji ile donatılmış üretme tesislerimize en hızlı şekilde siz değerli müşterilerimize teslim etmekteyiz.

Gaziantep gösterilerinde kullanılan Türk Bayrağı, Sopalı Bayrak, Flama, Süsleme Bayrağı, Afiş ve pankartlar gibi daha fazla ürünleri üretirken, kurumsal firmalarımız için Kurumsal Bayrak, Makam Bayrağı, Masa Bayrağı, gibi ürünleri ve daha fazlasını sizlere sunuyoruz. Gaziantepspor bayrağı ve afiş, pankart ürünleri üretmekteyiz. Gaziantep Bayrak üreticisi olarak sipariş ve daha fazla bilgi için bizim ile iletişime geçin.

Ürünlerimiz İçin Tıklayın!
ÜRÜNLER
Sipariş Vermek İçin Tıklayın!
BİZE ULAŞIN