Elazığ şehrimiz Doğu Anadolu Bölgesinde yer almaktadır. Eskiden Karasal iklim görülen Elazığ’da yapılan Keban Barajı’nın etkisi ile ılıman iklim görülmeye hissedilmeye başlamıştır. Elazığ ekonomisi Tarım, ticaret ve sanayileşmeye dayanmaktadır.
Keban barajının yapılması ile beraber Elazığ toprakları tarıma elverişli hale gelmiştir. Elazığ bu kadar gelişmekte olan şehrimizin Elazığ bayrakçı sı olmaktan mutluluk duyuyoruz. Elazığ şehrimizin Bayrak ihtiyacını karşılamak için elimizden gelenin en iyisini yapıyor yapmaya da devam edeceğiz. Elazığ’da düzenlenen şenlik ve özel gün gösterilerini bayraklarımız sayesinde süslüyoruz. Elazığ Bayrak’çısı olarak mitingler için kullanılacak Sopalı Bayrak, Türk Bayrağı, Afiş ve Pankart, Süsleme bayrağı gibi bir çok ürünü en kaliteli üstün teknoloji ile donatılmış üretim tesislerinde en uygun fiyata üretip siz değerli müşterilerimize teslim ediyoruz.

Elazığ Bayrak’çısı olarak Bilsan Bayrak Elazığspor için taraftar sopalı bayrağı, Afiş ve Pankartlar, Posterleri de üretmekteyiz. Elazığ kültür ve yemek konusunda zengin bir şehrimiz Turizm konusunda da kendini geliştirmiş bir şehrimizdir. Kamp alanları ile ön plana çıkmayı başarmıştır.
Elazığ bayrak üretiminde öncü firma olarak biz Bilsan Bayrak ürünlerimizi sizlere sunuyoruz daha fazla bilgi için bizim ile iletişime geçin.

Ürünlerimiz İçin Tıklayın!
ÜRÜNLER
Sipariş Vermek İçin Tıklayın!
BİZE ULAŞIN