Diyarbakır Türkiye’nin en kalabalık onuncu şehridir. Diyarbakır Güneydoğu Anadolu’nun tam olarak orta kısmında yer almaktadır. Diyarbakır dağlarla çevrili olduğundan dolayı çukurlaşmış görümündedir. Diyarbakır İklim bakımından sert bir kara iklimi görülmektedir. Kara ikliminde yazları çok sıcak ve kurak kışları ise Doğu Anadolu Bölgesi kadar soğuk geçmemektedir. Diyarbakır şehrimiz için ekonomik açıdan Tarım ön planda bulunmaktadır. Ticaret ve sanayi anlamnda da gelişmiş firmalara sahiptir. Diyarbakır’da çalışan çoğu kişilerin tarım ile uğraştıkları görülmektedir.

Diyarbakır’daki tarım ürünleri önde gelenler şunlardır; Buğday, Arpa, Nohut, Kırmızı mercimek ve pamuktur. Bahçe ve bostanlarda ise Elma, Üzüm, Karpuz, Kavun gibi ürünler üretilip sofralık sebzeler de yetiştirilir. Diyarbakır’ın bayrak üreticisi olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Diyarbakır’da düzenlenen mitingler için özel üretimler yapmaktayız. Diyarbakır’da eğlencelerin olmazsa olmazı festivallerdir, biz festivallerinizi renklendirmekten sorumluyuz. Diyarbakır’da düzenlenen festivaller için özel tasarımlı bayraklar ve süsleme bayraklarınızı en kaliteli malzeme kullanarak bayrağınızı üretiyoruz. Yılların verdiği tecrübe ile siz değerli müşterilerimizin öncü bayrak üreticisi olmaktan gurur duyuyoruz. Diyarbakır’da kurumsallaşmış firmalarımız için özel logolu bayraklarını üretip en hızlı bir şekilde teslim ediyoruz.

Diyarbakır Bayrak üretici olarak günden güne büyüyor Türkiye Bayrak üreticilerinin öncü firmasıyız. Diyarbakırspor için özel ürettiğimiz üstün kaliteli taraftar bayrakları afiş ve pankartlar sizlere hizmet veriyoruz. Ürünlerimize ulaşmak daha fazla bilgi edinmek için bizim ile iletişime geçip sipariş verin.

Ürünlerimiz İçin Tıklayın!
ÜRÜNLER
Sipariş Vermek İçin Tıklayın!
BİZE ULAŞIN