Devlet Bahçeli, Türk akademisyen, ekonomist ve siyasetçidir. Milliyetçi Hareket Partisinin Genel Başkanı ve eski Başbakan Yardımcısı’dır. 6 Temmuz 1997 tarihli 5’nci Olağanüstü Kongre sonrasında MHP Genel Başkanı görevini üstlenmiştir. Yılların verdiği tecrübeyle sabit olarak Milliyetçi Harekat Partisi için bayrak imalatı, miting bayrağı, parti bayrakları ve Devlet Bahçeli posteri gibi ürünleri Milliyetçi Harekat Partisi adına özenle ve dikkatle her siparişleri için büyük emek ve yoğun çalışma sarf ettik.

MHP’nin genel başkanı Devlet Bahçeli için Devlet Bahçeli Posteri ürünü Bilsan Bayrak adına deneyimli ekibimiz ile birlikte özenle ve dikkatle üretilmektedir. Genel olarak posterler büyük ölçülerde üretildiği için üretim süreci zahmetli olabilir ve dikkat gerektirebilir. Üretim aşamalarından en başlangıcı olarak Devlet Bahçeli Posteri için dijital ortamda yüksek çözünürlüklü ve hatasız bir tasarım elde edilmelidir. Devlet Bahçeli Posterinin her türlü hava ve iklim koşuluna karşı dayanıklı ve sağlam olması için posterlerin üst ve alt taraflarına ek olarak kulplar dikilerek her türlü kullanılacağı alana ve iklime uygun olması için üretimin üstünde çalışılmalıdır.

Devlet Bahçeli’nin MHP bünyesinde her zaman önemli bir rolü olmuştur.MHP’nin yönetim kadrolarındaki görevi, bugüne kadar kesintisiz olarak sürmüştür. 05 Kasım 2000, 12 Ekim 2003, 19 Kasım 2006, 8 Kasım 2009 ve 4 Kasım 2012 tarihlerindeki MHP Olağan Büyük Kongreleri’nde tekrar Genel Başkan seçilmiştir.

Ürünlerimiz İçin Tıklayın!
ÜRÜNLER
Sipariş Vermek İçin Tıklayın!
BİZE ULAŞIN