CHP bayrağının üzerinde altı adet ok ve Cumhuriyet Halk Partisi’nin logolarından veya çalışmalarından herhangi birinin bulunduğu, uygun renklerin seçilerek üretildiği bir bayrak çeşididir. Bu gibi parti bayraklarını üretirken renklere oldukça değer ve önem verilir. Uygun ve doğru renklerin çıkarılabilmesi adına özenle çalışmak gerekmektedir. Bizde Bilsan Bayrak olarak CHP bayrağı üretirken birden fazla denemelerden sonra doğru renk uyumunu sağlayarak özenle üretiriz.

CHP bayrağı üretime alınmadan önce ilk başta gerekli olan ön hazırlık yapılır. CHP’nin altı adet oku, logosu veya üzerinde bulunan çalışmaları dijital ortamda hazır hale getirilir. Sonrasında gerekli renk uygunluğu belli başlı denemelerden sonra tanımlanmış olur. Tüm bunlar Bilsan Bayrak’ın çalışma prensiplerinden sadece birkaçıdır. Çalışma prensiplerimizle birlikte parti bayrağı, miting bayrağı CHP bayrağı gibi ürün üretimlerinde birçok olası sorun ve hataların önüne geçmiş oluruz.

Bunların dışında CHP bayrağının üzerinde bulundan altı okun anlamı oklardan en uzun olanı diğerlerinden farklı olarak çentiklidir. 1927’de cumhuriyetçilik, halkçılık, laiklik ve milliyetçilik olarak tanımlanan dört ilkeye, 10-18 Mayıs 1931 tarihlerindeki üçüncü parti kurultayında devletçilik ve inkılapçılık ilkeleri eklenerek “altı ok” kavramı benimsenmiştir.

Ürünlerimiz İçin Tıklayın!
ÜRÜNLER
Sipariş Vermek İçin Tıklayın!
BİZE ULAŞIN