Cumhuriyet Halk Partisi Miting Bayrağı, şehir meydanlarında, mitinglerde, organizasyonlarda, stadyumlarda, büyük faaliyet alanlarında kullanılan bayrak çeşididir. CHP Miting Bayrağının üzerine CHP logosu veya çalışmalarından seçilen bir tasarım basılarak halka dağıtılarak kullanılır. Genellikle sopa yardımıyla sopalı bayrak olarak miting alanlarında kullanılır. İpe dizili bayrak veya miting alanlarında poster olmak üzere de bir çok farklı ürün ile birlikte kullanılabilmektedir.

Bu tarz mitingler ve organizasyonların bayrak anlamında miting bayrağı olarak önemli rolü bulunmaktadır. CHP Miting Bayrağı ile birlikte yanında Türk Bayrağı da kullanılır.

CHP Miting Bayrağı’nın üretimi zor ve zahmetli olabilir. Bilsan Bayrak olarak CHP Miting Bayrağı’nın tasarımını belirledikten sonra hatasız ve sorunsuz olması adına denemeler yapılır ve binlerce miting bayrağının üretim süreci başlar. Deneyimli ekibimiz ve son teknoloji üretim makinelerimiz sayesinde CHP Miting bayrağının tüm bayrakların standartlığı sağlanarak ve zamanında teslim edilir.

Ürünlerimiz İçin Tıklayın!
ÜRÜNLER
Sipariş Vermek İçin Tıklayın!
BİZE ULAŞIN