Çankırı şehrimiz Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesi’nde yer almaktadır. Çankırı İç Anadolu Bölgesi’nde olduğundan dolayı kışları serin, yazları ılık geçmektedir. Çankırı dağların çıplaklığından dolayı erozyon tehdidi altındadır. Çankırı’daki bu durumdan dolayı toprakları tarımsal açıdan kullanılamamaktadır. Çankırı topraklarında hayvancılık ön planda bulunmaktadır. Çankırı şehrimizde toplam 5 farklı toprak türü bulunmaktadır. Son yıllarda ekonomideki atılımlar ile şehir hızla büyümektedir.

Çankırı şehrimiz sanayileşme açısından hızla büyüyen şehirlerimizden biridir. Çankırı sanayileşmede Modern lastik üretimi, Un, Yem bitkileri, Askeri Donanım Fabrikaları ile ön planda bulunmaktadır. Biz Bilsan Bayrak olarak Çankırı Bayrak üreticileri arasında lider firmayız. Çankırı Bayrak ihtiyacını karşılıyoruz.

Çankırı Bayrak üreticisi olarak kullandığımız üstün kaliteli malzeme ile son teknolojili baskı makinelerimiz sayesinde hız kesmeden üretimimize devam ediyoruz. Çankırı Bayrak üreticisi olarak Çankırı’da Mitingler için Afiş ve Pankart, Atatürk Posteri, Sopalı Bayrak, Türk Bayrağı gibi ürünleri hızlıca üretip müşterilerimize en hızlı bir şekilde iletiyoruz.

Çankırı Bayrak ihtiyacı karşılamak için yılların verdiği tecrübeye dayanarak ürettiğimiz bayrağın uzun yıllar kullanılabilmesi için araştırmalar ve deneyler yapmaktayız. Çankırı bayrak üreticisi olarak Çankırıspor için Taraftar bayrakları üretiyoruz daha fazla bilgi ve siparişleriniz için bizi arayın.

Ürünlerimiz İçin Tıklayın!
ÜRÜNLER
Sipariş Vermek İçin Tıklayın!
BİZE ULAŞIN