Burdur Akdeniz Bölgemiz’de yer alan bir şehrimizdir. Burdur kışları soğuk ve yağışlı iken yazları sıcak ve kuraktır İç Anadolu, Akdeniz ve Ege Bölgesi arasında geçit iklimi özelliğini taşır.

Zor hava şartlarının yanı sıra ticaret ve eğitim alanında her geçen gün büyüyen bir üniversiteye sahiptir. Burdur ekonomisinin çok büyük bir kısmı tarım ve hayvancılıkla karşılanmaktadır. Burdur son yıllarda Tarım ve Hayvancılık dışında doğal taş ve mermer sektöründe ilerlemeye başlamıştır. Burdur son yıllarda ekonomik açıdan yükselişte olan şehirlerimizden biridir.

Bilsan Bayrak olarak Burdur Bayrak üreticisi olmaktan mutluluk ve kıvanç duyuyoruz. Burdur Bayrak üreticisi olarak Burdur özel gün ve haftalara özel bayraklar üretiyoruz. Burdur Bayrak Üreticisi olarak kullandığımız malzeme ve son teknoloji ile donatılmış baskı makineleri ile üretilen ürünlerimizi siz değerli müşterilerimize ulaştırıyoruz.

Burdur bayrak üretici olarak sadece özel gün bayrak üreticisi değiliz. Burdur’da kurumsal firmalar için Makam Bayrağı, Masa Bayrağı, Gönder Bayrağı, Kırlangıç Bayrak, Damla Bayrak, Türk Bayrağı ürünleri üretiyoruz. Burdur’da düzenlenen özel festivaller için süsleme ve afiş pankart, mitingler için sopalı bayraklar, posterler üretiyoruz.

Burdur Bayrak üreticisi öncü firma olarak müşterilermize bayrak konusunda gerekli desteği veriyoruz vermeye devam edeceğiz daha fazla bilgi ve siparişleriniz için bizim ile iletişime geçin

Ürünlerimiz İçin Tıklayın!
ÜRÜNLER
Sipariş Vermek İçin Tıklayın!
BİZE ULAŞIN