Bolu Türkiye’nın Karadeniz bölgesinin Batı Karadeniz Bölgesinde yer almaktadır. Bolu şehrinin %64 ormandır. Bolu deninde akıllara ilk başta tabiat güzellikleri
ve gastronomik açıdan zengin yemek kültürü gelir. Bilsan Bayrak olarak bu8bölgede bir yemek festivali ve etkinlik için bayrak üretmekteyiz.

Bolu iklimi kışları soğuk ve karlı yazın serin geceleri vardır. Boluda olan dağlar şehrin %56’sını kaplamaktadır. Bolu şehrimzin ovaları şehir yüz ölçümünün %8 dir. Bolur Batı Karadeniz ve Karadeniz bölgesinde yer aldığı için yağış oranı yüksektir. Bolu güney batı bölümlerinde marmara iklimi ve İç Anadolu iklimledi görülmektedir. Bolu’da Büyüksu, Mengen Çayı, Aladağ Çayı, Mudurnu Çayı, Göynük Suyu, Çatlak Suyu ve Gerede Çayıdır.

Bolu’da olan akarsulardır. Bolu’da bu kadar akarsuların olması gölleri de oluşturmuştur. Abant gölü, Yeniçağa Gölü, Çubuk Gölü, Sünnet gölü, Yedigöller, Karagöl, Sülüklügöl, Karamurat gölleri bulunmaktadır. Bolu doğal güzellikleri ile turistleri kendıne cekmekterdir.

Bolu Bayrak üreticisi olarak Bilsan Bayrak Bolu Bayrak üreticisi olmaktan mutluluk duyuroruz. Bolu Bayrak ihtiyacını karsılamak için yılların verdiği tecrübe ve kullanmıs olduğumuz malzeme kalitesi ile son teknolojili baskı makinelerimiz ile üretiyoruz. Bolu Bayrak üreticisi olarak ürettiğimiz ürünleri en hızlı şekilde müşterimize ulaştırıyoruz.

Bolu Bayrak ihtiyacını karsılıyoruz daha fazla bilgi ve sipariş vermek için bize ulaşın.

Ürünlerimiz İçin Tıklayın!
ÜRÜNLER
Sipariş Vermek İçin Tıklayın!
BİZE ULAŞIN