Bingöl şehrimiz Doğu Anadolu Bölgesinde yer almaktadır. Bingöl Kuzeyden gelen soğuk ve nemli hava ve serin hava ya açık olması ile beraber yükselti faktörü sebebiyle Bingöl yazları sıcak kışları ise soğuk geçmektedir. Bingöl ekonomisi Hayvancılık, tarım ve ormancılık oluşturmaktadır.

Bingöl’de bu sektörlerde çalışanlar nüfusun büyük bir kısmını kapsamaktadır. Bingöl’de ekonomisini önemli bir bölümünü hayvancılık sağlamaktadır. Bingöl Bayrak öncü bayrak üreticisi olmaktan gurur duyuyoruz. Bingöl Bayrak ihtiyacını karşılamak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz yapacağız. Bilsan Bayrak olarak Bingöl bayrak ihtiyacını karşılamak için en kaliteli malzeme ile ürünlerimizi üretiyoruz.

Bingöl Bayrak üreticisi olarak kutlamalar törenlerin olmazsa olmazı bayrakları en uygun fiyata üretmekteyiz. Bingöl’de düzenlenen Miting ve Festivaller için Türk Bayrağı, Parti Bayrağı, Afiş ve Pankart, Posterler gibi ürünleri kaliteden ödün vermeden hızlı bir şekilde üretip siz değerli müşterilerimize ulaştırıyoruz. Bingöl Bayrak üreticisi olarak Bingöl’de kurumsallaşmış firmalarımız için özel Makam Bayrağı, Kurumsal Bayrak, Damla Bayrak, Masa Bayrağı Türk Bayrağı gibi ürünleri sizlere hizmet veriyoruz.

Bilsan Bayrak öncü bayrak üreticisi olarak Bingöl Bayrak ihtiyacını karşılamaktan mutluluk duyuyoruz. Bingölspor için özel taraftar bayrakları ve afişler üretmekteyiz daha fazla bilgi ve siparişleriniz için bizim ile iletişime geçin.

Ürünlerimiz İçin Tıklayın!
ÜRÜNLER
Sipariş Vermek İçin Tıklayın!
BİZE ULAŞIN