Bayburt ilimiz Doğu Karadeniz Bölgemizde yer almaktadır. Bayburt yüz ölçümüne baktığımızda en küçük şehirlerimizden biridir. Bayburt engebeli arazilidir. Bayburt’un yeraltı kaynaklarından bahsedildiğinde akla ilk gümüş gelir.

Bayburt’un %45’i dağlardan oluşmaktadır. Bayburt ekonomik açıdan gelişmiş bir şehrimiz olduğunu söyleyemeyiz. Yıllardan beri Bayburt’un ticaret ve sanayiyi ön planda olmamıştır. Bayburt tarım ve hayvancılık ile uğraşmış ekonomisini sürükleyici bir rol oynamıştır. Gelişen dünya ile birlikte ekonomi alanında da gelişmeler gösterebilmek için yatırım olanaklarını artırmıştır. Tarım ürünlerinde yemler, şeker pancarı bunlara kıyasla çok daha az şekilde meyve ve sebze üretimi vardır. Bayburt ilimiz son yıllarda hayvan yemleri üretiminde büyük bir artış göstermektedir.

Bilsan Bayrak olarak üreticilerimize ürettiği besinler gibi kaliteli ürünler üretiyoruz. Bayburt Bayrak üretiminde kullandığımız üstün kalite malzeme ve son teknoloji ile donatılmış baskı makinalarımız ile üretiyoruz.

Bayburt Bayrak üreticisi olarak Bayburtspor logolu bayraklar Bayburtspor taraftar bayrağı ile hizmet ediyor Bayburt’ta düzenlenen festivaller için ise süsleme bayrağı, Afiş ve Pankart, ile unutulmaz anlarınızı süslüyoruz. Bayburt Bayrak ihtiyacını karşılamak için yılların verdiği tecrübe ve istikrar ile çalışıyoruz. Ürünlerimize ulaşmak için sipariş verebilir daha fazla bilgi edinmek için bizim ile iletişime geçin.

Ayrıca Bayburt’ta parti bayrağı, makam bayrağı ve miting bayraklarına da firmamızdan ulaşabilirsiniz.

Ürünlerimiz İçin Tıklayın!
ÜRÜNLER
Sipariş Vermek İçin Tıklayın!
BİZE ULAŞIN