Batman Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan küçük bir şehrimizdir. Batman Türkiye’nin petrol sahalarından bir tanesidir. Batman Bayrak üretimi için Bilsan Bayrak olarak elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Bilsan Bayrak olarak Batman parti bayrağı, Makam Bayrağı Masa bayrağı, Gönder Bayrağı, Kırlangıç Bayrak, Yelken Bayrak, Damla Bayrak, özel gün ve kutlamalar için Süsleme ve kurumsallık için kreatif ürünlerden olan Roll-Up Bayrak üretiyoruz.

Partiler için Parti bayrakları gösteriler için Afiş ve Pankart, Sopalı Bayraklar ve kurumların olmazsa olmazlarından olan Kurumsal Bayrak üretiyoruz.

Üretimimizde en kaliteli malzemeler ile beraber son teknolojili baskı makineleri ile bayrağın sağlamlığı ve uzun yıllar yıpranmayıp yırtılmaması için özel araştırma ve geliştirmeler yapıyoruz. Bilsan Bayrak olarak teknolojiye sahip üretim tesisimiz bayrak üreticileri arasında bir adım öne çıkmamızı sağlıyor. Batman Bayrak üretimi konusunda müşterilerimize yardımcı oluyor bayrağın konumlanacağı yere uygun ölçüler ile çalışıyoruz. Batmanspor’a bayrak ve taraftarlar için özel sopalı bayrak taraftar bayrakları üretmekteyiz.

Sipariş ve daha fazla bilgi için bizim ile iletişime geçip en hızlı ve kaliteli ürünleri elde edebilirisiniz.

Ürünlerimiz İçin Tıklayın!
ÜRÜNLER
Sipariş Vermek İçin Tıklayın!
BİZE ULAŞIN