Bartın ülkemizin Karadeniz Bölgesi’nde yer almaktadır. Bartın Karadeniz bölgesinde olduğu için yağış alan bir ilimizdir. Bartın dört ilçeli bir şehrimizdir. Bartın ne kadar küçük şehir olarak görülse de tarih ve kültür açısından oldukça zengindir.

Bartın el işçiliği konusunda gelişmiştir bu el iştiliği ve Bartın’ın doğal güzellikleri turistlerin ilgilerini çekmektedir. Bilsan Bayrak olarak Bartın Bayrak Üreticisi olarak Bartın özel günlerinde bayrak üretmekten mutluluk ve zevk duyuyoruz. Karadeniz’in küçük şehri Bartın’ın sanayileşme konusunda pek geliştigi soylenemez. Ama yine de son yıllarda hızla büyümeye devam etmektedir.

Bilsan Bayrak olarak Bartın’da kurumsallaşmış veya henüz kurumsallaşmamış işyerleri için en yüksek kaliteli malzemeleri kullanarak son teknolojili baskı makineleri ile kurumsal bayrak, Masa Bayrağı, Gönder Bayrak, Makam Bayrağı gibi ürünleri hızlı bir şekilde üretiyoruz.

Bartın’da her yıl düzenlenen şenlik ve kutlamalar için en kaliteli bayrakları üretip siz değerli müşterilerimize ulaştırıyoruz. Bilsan Bayrak olarak kullandığımız teknoloji ve deneyimlerimizi bayrak üretimini maksimum düzeylere çıkarıp uygun fiyatlı bayrak üretimini yapıyoruz. Bartın Bayrak üretiminde önde gelen isimlerden biri olarak Bilsan Bayrak iş tecrübemize dayanarak müşteri memnuniyetini sağlıyoruz daha fazla bilgi için bizim ile iletişime geçin.

Ürünlerimiz İçin Tıklayın!
ÜRÜNLER
Sipariş Vermek İçin Tıklayın!
BİZE ULAŞIN