Ardahan denince akla soğuk ve kar gelir. Ardahan’da yağan kar yağdığı zaman oluşan kar örtüsü Nisan ayının başlarına kadar durduğu görülmüştür. Ardahan’da kışlar çok soğuk ve yaz geceleri serin geçer. Ardahan bu soğuk iklim şartlarından dolayı tarımda elverişsizdir. Hayvancılık konusunda gelişmiştir. Ardahan’ın soğuk ve tarıma elverişsiz olduğundan dolayı çağlar boyu başka yerlere göç edilmiştir. Ardahan’da yaşayan kişiler genellikle yüksek kesimleri tercih etmemektedirler. Yoğun kar yağışı alan Ardahan kar boyu 100-113 cm’lere kadar çıkmaktadır.

Ardahan’da Bayrak üretimi yapmak zordur ama bizim için değil. Yapılan Bayrağın aşırı soğuğa dayanıklı olup yıpranmaması gerekir. Ardahan’da kurumsallaşan firmalar için masa bayrağı, gönder bayrağı, direk bayrağı, afiş, pankart, damla bayrak, yelken bayrak, makam bayrağı gibi ilgi çeken ürünlere en iyi oranla hazırlanan logonun yerleştirilmesi gerekir yapılan ürün en kaliteli makineler ile üretilmesi ve en hızlı şekilde teslim edilmesi Bilsan Bayrak olarak olmazsa olmazımızdır.

Bilsan Bayrak olarak zorlu hava şartlarına dayanıklı ürünlerimiz dışında kutlamalar mitingler ve parti bayrak afişleri içinde aynı durumları göz önünde tutarız. Bilsan Bayrak Ardahanspor için taraftar ve sopalı bayrakları üretmektedir. Ardahan Bayrakçılığında bizi ön plana çıkaran durumların bazıları ise bunlardır. Bilsan Bayrak olarak bizim yıllara dayanan iş tecrübesi ve müşteri memnuniyeti sayesinde her koşula uygun bayraklar üretmemizdir. Bayraklarımız ve Ardan bayrak imalatı hakkında daha fazla bilgi almak ve sipariş vermek için bize ulaşın.

Ürünlerimiz İçin Tıklayın!
ÜRÜNLER
Sipariş Vermek İçin Tıklayın!
BİZE ULAŞIN