Firma olarak yıllar boyunca Ak Parti Bayrağı üretmiş olup; mitinglerde, meydanlarda ve siyasi alanlarda partinin kitlelere hitap etmesine katkıda bulunmuş bulunmaktayız. Ak Parti adına binlerce ve hatta yüz binlerce adet bayrak üretimi ve teslimatı yaptık. Her siparişte yüksek üretim kapasiteli üretim tesisimiz ile hazırda bekledik. Türkiye’nin bir ucundan öteki ucuna, her iline ve her ilçesine sorunsuz gönderim ve üretim yaptık.

Ak Parti Bayrağı üretilirken özenli bir işçilik ve dikkatli bir çalışma gerekmektedir. Bazı temel üretim ilkelerine bağlı kalınarak üretim yapmaktayız. Öncelikle kullanılacak renkler ve logo çalışmasında renklerin bire bir tutması açısından bir kaç deneme numune üretimi yapılır. Daha sonrasında uygun numune elde edildikten sonra seri üretime geçilerek bu doğrultuda üretime geçmekteyiz. Disiplinli çalışmamız ile hata payını sıfıra indirmek birinci önceliğimizdir. Bir çok farklı kalem ürün üretimi yapmakta olmamız çalışma ve üretim konusunda esnek olmamızı gerektirmektedir. Ak parti makam bayrağı üretirken saten kumaş ve sıcak kesim kullanmamız gerekirken, Ak parti sopalı bayrak üretirken raşel kumaş kullanmamız gerekmektedir.

Bu yoğun çalışma disiplini farklı çeşit ürün kalemi üretimi yapabiliyor olmamızı etkileyen en büyük faktörlerin başında yılların vermiş olduğu tecrübe gelmektedir. Tecrübelerimizden faydalanıyor, olası bir sorun karşısında hızlı çözüme gidiyor ve sorunsuz olarak teslimatlarımızı yapıyoruz.

Ürünlerimiz İçin Tıklayın!
ÜRÜNLER
Sipariş Vermek İçin Tıklayın!
BİZE ULAŞIN