Bayrak üretimi yapan firmalar genel olarak perakende işlere yoğunlaşmış bulunup, toptan işlerin üstesinden gelememektedirler. Bunun başlıca iki sebebi vardır. Birincisi perakende işlerde kar marjının daha yüksek olması, ikincisi ise yeterli üretim kapasitelerinin olmamaları. Bizi diğer bayrakçı firmalardan ayıran en önemli özelliğimiz düzenli, disiplinli çalışma anlayışıyla bayrak üretimi ve bayrak satışı yapıyor olmamızdır. Bu ilkeler çerçevesinde edindiğimiz çalışma anlayışımız ile perakende satışlarımız ile müşterilerimiz memnun ettiğimiz gibi toptan bayrak üretmek konusunda da müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktayız.

Toptan bayrak üretimi bilindiği üzere, tek bir ürünün adet ve miktar olarak fazlaca üretilmesi ve satılması olarak bilinir. Temelinde basit bir işleyiş olarak gözükse de işin aslı oldukça zahmetli ve uzun bir yoldan geçmektedir. Yüksek kapasiteli üretim alanlarımızda bu işin en detayına kadar özenle çalışıyor, adet ve miktar kaç olursa olsun iş disiplinini asla elden bırakmıyoruz.

Sayısız kurumsal ve kurumsallaşma firma adına bayrak üretimi yaptık ve hali hazırda yapmakta da devam etmekteyiz. Gerek fiyat konusundaki esnekliğimiz ve rekabetçi yaklaşımımız gerekse sipariş edilen adet gözetilmeksizin iş disiplinini ve ön planda tuttuğumuz kalite standartlarımızı asla elden bırakmamaktayız.

Ürünlerimiz İçin Tıklayın!
ÜRÜNLER
Sipariş Vermek İçin Tıklayın!
BİZE ULAŞIN