Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Toptan bayrak üretimi yapmak oldukça uzun süren ve zahmetli bir üretimdir. Öncelik olarak üretim kapasitesinin yeterli olması gerekmektedir. Üretim için alınan şablon veya tasarımların sorunsuz ve hatasız olması en önemli hususlardan biridir. CHP toptan bayrak için belirli denemelerden sonra standartlara uygun hale getirilmelidir.

Bilsan Bayrak olarak CHP toptan bayrak üretimi için yüksek üretim kapasitesimiz ile standart çalışma düzenimize özen göstererek bayrakların arasında farklılık olmaması ve hepsini aynı kalitede çıkarılması adına ekstra çaba harcamaktayız.

CHP toptan bayrak üretimi için binlerce, on binlerce hatta yüz binlerce katılımcıların bulunduğu mitinglerde ve meydanlarda, katılımcılara dağıtılmak üzere bir o kadar bayrak teminatında bulunmalısınız. Bu tür organizasyonlarda kullanılacak olan bayrakların üretimi eksiksiz, sorunsuz ve daima zamanında teslim edilmelidir.

Bilsan Bayrak olarak yüksek kapasiteli üretim tesisimiz ve güçlü ekibimiz sayesinde bu bayrakların üretiminde ve tesliminde çalışma politikamıza bağlı kalarak kusursuz bir yol izlemekteyiz.

Ürünlerimiz İçin Tıklayın!
ÜRÜNLER
Sipariş Vermek İçin Tıklayın!
BİZE ULAŞIN