Bilsan Bayrak olarak bir çok bayrak ve poster ürünlerini kusursuz ve zamanında ürettiği gibi, Cumhuriyet Halk Partisi Poster çalışmalarını ve üretiminide aynı çalışma politikasıyla yapmaktadır. Belirlenen üretim ile birlikte belirlenen ölçüler ve hususlar ile üretilen posterin kullanılacak olan alana göre uygulanması ve hazırlanması sağlanır.

Birçok şehir ve ilçe başkanının kullanımı tercih etmiş olduğu bu posterler, seçim zamanlarında adayların kendini tanıtması, öne çıkması ve göstermesi adına poster kullanımı önemli bir role sahiptir. Bu CHP Posterleri büyük ebatlarda üretildiğinden binaların çatılarından aşağı doğru asılarak, iki direk arasına bağlanılarak veya gökdelenlere asılarak kullanılır.

Üretilen Posterlerin birden çok ebatı vardır. CHP Posteri küçük boyda üretilerek sıralı olarak yanyana bir iple bir araya getirilir. İlçelerde bulunan iki bina arasına iki direk arasına asılarak il veya ilçe başkanlarının tanıtımı ve öne çıkarılması her alanda yapılmış olur.

Bilsan Bayrak olarak CHP Posteri üretimini her ölçüde hatasız, sorunsuz ve zamanında yüksek kapasiteli tesisimiz ve deneyimli çalışanlarımızla, çalışma politikamız ile üretmekteyiz.

Ürünlerimiz İçin Tıklayın!
ÜRÜNLER
Sipariş Vermek İçin Tıklayın!
BİZE ULAŞIN